מכירים את הסיטואציה? אתם אנשים נורמטיבים ואהובים, מרגישים יחסית בסדר עם איך שאתם, אבל עדיין יש לך איזה חוסר ביטחון עצמי סמוי שאף אחד לא שם לב?


בטוח שבתחומים מסויימים, גם אם אותו חוסר ביטחון אינו נראה לעין מול סביבתינו, הוא עלול הרבה פעמים לעצור אותנו מלעשות דברים שאנחנו רוצים לעשות. זה יכול להתבטא בהרבה צורות.


אתם יכולים להראות טוב מבחינה חיצונית, אבל מתקשים למצוא זוגיות בגלל חוסר ביטחון מלגשת להתחיל עם הצד השני, אתם יכולים להיות הכי מצחיקים והכי אהובים בסביבתכם, אולם ברגע שתצטרכו לדבר מול כמה אנשים, תרגישו תקועים​​​​​, אתם יכולים להיות הכי טובים בעבודה שלכם או בעסק שלכם, אבל מתקשים לגשת לבוס בשביל לבקש העלאה במשכורת ומרגישים תקועים בגלל זה!!!חשוב לי לציין שאתם לא היחידים, ולכל בן אדם יש חוסר ביטחון במשהו, וצריך להבדיל בין "חוסר ביטחון" בתחום מסוים לבין "אין ביטחון בכלל".


בכל דבר שמצריך תקשורת עם אנשים בשביל להתקדם או להרים את הביטחון האישי, אין ספק ששיטת ה NLP עובדת, ומומלצת בין אם תרצו לטפל בבעיות מסוימות שאתם מרגישים על עצמכם, לבין אם תרצו גם לטפל באחרים (כסף לא רע בכלל וגם לעזור לאנשים להתפתח)

קודם כל, ראשי התיבות של NLP זה "Neuro Linguistic Programming" או בעברית 'שפת תכנות עצבית'.

המוח שלנו הוא כמו תוכנה, ואפשר ליצור בו שינוי באמצות שפה מילולית ושפת גוף.


השיטה פותחה ע"י ד"ר ריצ'ארד בנדלר ופרופ' ג'ון גרינדר בשנות ה 70, ועד היום עוזרת למאות אלפים אנשים שהתקשו בעבר לפתח את עצמם במגוון תחומי החיים בגלל מחסום מסוים, כגון מכירות, עמידה מול קהל, יצירת מערכות יחסים, תקשורות בחברה או בעסקים, אימון אישי ועוד.


מה זה  NLP?

בעיקרון לכל מי שרוצה להתקדם בכל תחום שיש בו אנשים. בין אם מדובר בסוג תקשורת עם בת זוג, בן זוג, בוס לעבודה, עובד, לקוח או חברים.


NLP יגרום לך להבין איך להבין את המוח והחשיבה של הצד השני ולהתנהג בהתאם, מפני שבסופו של דבר אנחנו ייצורים מתוכנתים. אם רשום לכם עכשיו כאן לא לחשוב על פיל ורוד, ואפילו אדגיש את זה-


 אל תחשבו על פיל ורוד!!!


מה הדבר היחיד שעלה לך בראש? מן הסתם שדמיינת פיל ורוד.


הכוונה שלנו בלימודי דמיון מודרך NLP, היא לדעת איך להשתמש בשיטות האלה בשביל לדעת לתקשר עם אנשים ולהתקדם בתחום שלנו. הפסיכולוגיה היום מתעסקת ב"למה יש לנו את הפוביות שיש לנו, לעומת שיטת הNLP שבה ה"למה יש לי פובייה מקהל" כבר לא רלוונטי, אלא ה "איך אני פותר את הפוביה המציקה הזאת שתוקעת אותי כרגע!"  


חוץ מהתועלות האדירות ששיטת ה NLP תעניק לנו בכל תחום בחיים, כמובן שיש ההסמכה הבינלאומית שאיתה תוכלו להתפרנס.


היום אפשר לעשות הסמכה בינלאומית ב NLP אשר תאפשר לך גם לקבל לקוחות ופגישות (למי שרוצה להשתמש בידע שלו גם בשביל לעזור לאחרים וגם לפתוח קריירה עצמאית ולקבל פגישות).

התמדה, אמונה (בעצמך בעיקר), לקבל כשלונות כמשובים, כל אלה חשובים מאוד. אבל... הם לא יבדילו אותך מזה שלידך שתמיד תשאל איך הוא מצליח ואני לא?


הדבר שהכי יבדיל אותכם מבין השאר הוא קודם כל לעשות מעשה! הרבה אנשים חושבים שעדיף לא להתחיל משהו עד שזה יהיה שלם לגמרי, וזאת הטעות הגדולה שגורמת להרבה מאיתנו לא להתקדם.


גם אם זה לא יראה טוב, חשוב קודם כל להתחיל. לכן אם חשוב לכם באמת להשתפר בתחומים שדיברנו, וכבר הגעתם לסוף המאמר, אתם כנראה רוצים לשפר את רמת חייכם. מומלץ להכנס לעמוד המומלצים ולקחת את השיעורים הראשונים או המדריכים החינמים על מנת להכיר קצת את התחום​​​​​​​. 


אתם יותר ממוזמנים להשאיר פרטים כאן ולקבל טיפים וסירטונים בNLP פעם בכמה ימים ישירות למייל- ללא ספאם וללא חפירות, רק דברים רלוונטים שיעזרו לכם בחיים

אז מה הכי חשוב להצלחה בחיים?

מונחי יסוד בשיטת דמיון מודרך NLP


המפה היא אינה השטח- הנחת ייסוד זו הינה אחת החשובות בשיטת ה NLP, תפקידה של הנחת היסוד הזו היא לגרום לנו להבין שאנחנו רואים מפה אחת, בזמן שמי שעומד מולנו רואה מפה אחרת, ועד שלא נבין את המפה שלו, יהיה לנו מאוד קשה לתקשר איתו, הנחת היסוד מאפשרת לנו להבין את הצד השני ולהכנס לתוך המפה שלו, מה שמאוד יכול לעזור בכל תחום בחיים ובעיקר בתחומי ההשפעה, שכנוע ומכירות.


תקשורת מילולית ושפת גוף- ​​​​​​​אפשר להגיד משפט מסויים בדרך אחת, ואפשר להגיד את אותו משפט בדיוק עם טונלציה ושפת גוף שונה, ואותו המשפט יקבל משמעות שונה לגמרי.


לשפת הגוף שלנו יש השפעה חזקה מאוד על המילים שאנחנו מוציאים מהפה!

זה תקף בכל תחומי המכירות, ואפילו במכירות טלפוניות. כאשר נציג מכירות טלפוני יושב על הכיסא בחצי שכיבה, זה יהיה שונה מאשר שנציג המכירות עומד וזז, והלקוח שומע את זה.


אותו דבר לגבי חיוך- הלקוח יכול לשמוע דרך הטלפון אם הנציג ממורמר או מחייך למרות שלא ראה אותו, ושפת גוף זאת משפיעה הרבה על מהלך השיחה.


אפשר ללמד את המוח שלנו לשנות תגובות לסיטואציות שונות- ​​​​​​​הנחת ייסוד שמאפשרת לנו להבין שאם אנחנו עצבניים על מעשים של מישהו אחר לדוגמא, אז זה כישלון שלנו, ואיך שאנחנו נגיב לסיטואציה, תשנה לנו את כל מהלך היום בעבודה, בזוגיות ובכל תחום אחר בחיים, ולשנות סוגי התנהגויות שלא מועילות לנו בחיים.


לכל אחד מאיתנו יש את המשאבים- לכולנו יש את אותם המשאבים, רק צריך את הכלים הנכונים בשביל להשתמש בהם. זוהי מיומנות שמפתחים אותה על ידי למידה של שיטת ה NLP וברגע שנבין איך להשתמש במשאבים, נוכל לפתור פוביות כגון חוסר ביטחון, תקשורת עם בת\בן זוג חדשים עמידה מול קהל, כריזמטיות ועוד.


"איך הוא עושה את זה"-  הוא ממש מצליח במה שהוא עושה ואני לא! 

בטוח אמרתם לעצמכם את המשפט הזה בחיים כמה פעמים ואתם לא לבד. הנחת ייסוד חזקה מאוד ב NLP זה לקחת משהו שעובד למישהו אחר ולחכות אותו עד שזה יראה אמיתי.


חוק כזה קיים גם בשיווק דיגיטלי ובמכירות בכלל, ברוב המקרים, אל תנסה להמציא את הגלגל. אם יש שיטה שעובדת- תעתיק אותה!
למה כדאי ללמוד NLP?

למי מתאים ללמוד את שיטת ה NLP

147 shares

By NLP Masters 

My Image

להרשמה לניוזלטר שלנו לקבלת טיפים חינם בנושאי  NLP שיעזרו לכם להפסיק להיתקע בחיים, השאירו מייל והצטרפו למאות אלפי אנשים בעולם שכבר שינו את חייהם, ומיישמים את השיטות מרגע שקמים בבוקר.

להרשמה לניוזלטר שלנו לקבלת טיפים חינם בנושאי NLP, השאירו מייל, הצטרפו למאות אלפי אנשים בעולם שכבר שינו את חייהם.